Inspehtori

Petri Pellikka
inspehtori@hamalais-osakunta.fi

Kuraattori

Topias Tolonen
q@hamalais-osakunta.fi

Toiminnanohjaaja

Aino Lehtinen
toiminnanohjaaja@hamalais-osakunta.fi
09 2522 5500 (päivystysaikoina)
044 560 22 90

Sihteeri

Anniliina Lassila
sihteeri@hamalais-osakunta.fi
09 2522 5500 (päivystysaikoina)

Taloudenhoitaja

Ville Hänninen
taloudenhoitaja@hamalais-osakunta.fi
09 2522 5500 (päivystysaikoina)

Hallituksen varsinaiset jäsenet

Eeva Häkkinen
eeva.hakkinen@helsinki.fi

Elisa Troberg
elisa.troberg@helsinki.fi

Eve Ojamaa
eve.ojamaa@helsinki.fi

Heini Sánez Tähtisalo
heini.saneztahtisalo@helsinki.fi

Kaisa Hämäläinen
kaisa.e.hamalainen@helsinki.fi

Olli Castrén
olli.castren@helsinki.fi

Samuli Lång

Jäsensihteeri

Kaarlo Sukuvaara
jasensihteeri@hamalais-osakunta.fi

Juhla- ja ohjelmavaliokunnan puheenjohtaja

Paikka vapaana

Ohjelmasihteeri

Paikka vapaana

Emäntä

paikka vapaana

Apuemännät (vielä 9 paikkaa vapaana!)

Milla Hallikas
milla.hallikas@helsinki.fi

Isäntä

Emeli Mölsä
olli.molsa(a)aalto.fi
040 582 6317

Apuisännät (vielä 6 paikkaa vapaana!)

Jonna Rinne
jonna.rinne1@gmail.com

Minerva Skyttä
minerva.skytta@aalto.fi

Anna Smoter

Emma Tolonen
emma.k.tolonen@gmail.com

Juhlamestarit

Maria Anttila
maria.anttila@helsinki.fi

Anni Kivimäki
anni.kivimaki@helsinki.fi

Laulunjohtaja

Elias Mustonen
eliasmustonen@gmail.com

Lipunkantajat (vielä 3 paikkaa vapaana!)

Lauri Hämäläinen

Henri Rannisto
henri.rannisto@gmail.com

Sofia Korvenmäki

Mainosmestari

Paikka vapaana

Koulutusvaliokunnan puheenjohtaja

Jonna Rinne
jonna.rinne1@gmail.com

Koulutussihteeri

Alexia Mikkola
alexia.mikkola@helsinki.fi

Maakuntavastaava

Milla-Linnea Keränen
millalinnea.keranen@gmail.com

Kulttuurivaliokunnan puheenjohtaja

Maria Saarentola

Kulttuurisihteeri

Minerva Skyttä
minerva.skytta@aalto.fi

Liikuntavaliokunnan puheenjohtaja

Johanna Tammela
jonna.tammela@helsinki.fi

Liikuntasihteeri

Selene Tenn
selene.tenn@helsinki.com

Hiihdonjohtaja

Juha Manninen
juha.manninen@gmail.com

Ratamestari

ratamestari@hamalais-osakunta.fi

Ulkoasiainvaliokunnan puhenjohtaja

Joel Honkasuo
joel.honkasuo@gmail.com

Ulkoasiainsihteeri

Lauri Hämäläinen

Tiedottaja

Laura Weckström
tiedottaja@hamalais-osakunta.fi

Tiedotussihteeri

Iida Silfverhuth
iida.silfverhuth@helsinki.fi

Hälläpyörän päätoimittaja

Anna Fransas
hallapyora@hamalais-osakunta.fi
anna.fransas@helsinki.fi

Toimittajat (vielä 4 paikkaa vapaana!)

Kanerva Matveinen

Jukka Solehmainen

Vladimir Heiskanen

Valokuvaajat (vielä 1-2 paikkaa vapaana!)

Lari Tuominen
lari.tuominen@aalto.fi

Elviira Ruohomaa

Webmaster

Johannes Vainio

Yleisvaliokunnan puheenjohtaja

Paikka vapaana

Yleisvaliokunnan sihteeri

Elviira Ruohomaa

Arkistonhoitaja

Lari Ahokas
arkistonhoitaja@hamalais-osakunta.fi

AV- ja ATK-vastaavat

Molemmat paikat (2) vapaina

Galleristi

Matilda Miettinen
matildamiettinen@gmail.com

Huoneistomestari

Niko Molin
huoneistomestari@hamalais-osakunta.fi

Kesäpaikkavastaava

Lauri Hämäläinen

Saunamajuri

Jukka Solehmainen
jukka.solehmainen@gmail.com

Bittikerhon pj

Maria Anttila
maria.anttila@helsinki.fi

Boheemiseuran puheenjohtaja

Paikka vapaana

Juristikerhon puheenjohtaja

Taneli Laine
juristikerho@hamalais-osakunta.fi
taneli.laine@helsinki.fi

Kokkikerhon puheenjohtaja

Paikka vapaana

Kirjallisuusseura puheenjohtaja

Paikka vapaana

Hämäläis-Osakunnan Laulajien (HOL) puheenjohtaja

Roosa Saarela
roosa.saarela@helsinki.fi

Leffaklubin puheenjohtaja

Paikka vapaana

Luontokerhon puheenjohtaja

Selene Tenn
selene.tenn@helsinki.fi

Lynces Academici puheenjohtaja

Claudia Mariottini
claudia.mariottini@helsinki.fi

Mimmikerhon puheenjohtaja

Paikka vapaana

Näytelmäkerhon puheenjohtaja

Paikka vapaana

Ompeluseuran puheenjohtaja

Sanni Raskala
sraskala@gmail.com

Panoseuran puheenjohtaja

Niko Molin
niko.molin@helsinki.fi

Pelikerhon puheenjohtaja

Janne Malin
janne.malin@hotmail.com

Pop-klubbenin puheenjohtaja

Oskar Ingelius

Raskaan musiikin nautiskelijoiden (HORNa) puheenjohtaja

Paikka vapaana

Reserviläisten (HORes) puheenjohtaja

Jenny Merimaa
jenny.merimaa@helsinki.fi

SnookerHOn puheenjohtaja

Petteri Karapuu
petteri.karapuu@helsinki.fi

Hämäläis-Osakunnan Soittajien (HOS) puheenjohtaja

Jarno Häkkinen
jarski_97@hotmail.com

Taidekerhon puheenjohtaja

Paikka vapaana

Tanssikerhon puheenjohtaja

Jan Falck
jan.falck(a)helsinki.fi